News

 • Serwisy z systemem rejestracji online

  Jak zorganizować przepływ informacji, zoptymalizować pracę i obsługę by mieć bieżącą kontrolę nad tym co dzieje się w firmie? W jednym z ostatnich wdrożeń zaproponowaliśmy klientowi integrację Quick.Cms.Ext z Halo 24 – oprogramowaniem do zarządzania salonem/gabinetem. 

 • 3 nagrody zdobyte na World Media Festival 2017 w Hamburgu

  Film Dziennik Obserwatora (ang. Diary of a Beholder) w reżyserii Jarosława Migonia został nagrodzony Złotym Globem na World Media Festival 2017 w Hamburgu. Film którego grafiQa jest koproducentem zdobył 3 statuetki.

 • Najlepszy wykonawca stron 2017 w rankingu OpenSolution

  Już trzeci rok z rzędu nasza firma zajmuje 1. miejsce w konkursie na najlepszego wykonawcę stron 2017, ogłoszonym przez firmę OpenSolution - producenta skryptów Quick.Cms i Quick.Cart.

 • Zmiana w konfiguracji poczty grafiQa

  Ze względu na zmiany w ostatniej aktualizacji oprogramowania firmy Apple prosimy użytkowników urządzeń iPad, iPhone, którzy korzystają z naszej poczty,  o sprawdzenie i skorygowanie ustawień swoich skrzynek pocztowych.

   

 • Projekt Sroka in Motion w Nowosybirsku

  http://www.migon.tv/sroka-in-motion.html20.10.2016 w Nowosybirsku (Rosja) zespół Motion Trio zagrał koncert w ramach  INTERNATIONAL JAZZ FESTIVAL SIBJAZZFEST-2016 prezentując projekt Sroka in Motion. 

 • II Krakowskie Szkolenie Partnerów

  W piątek 14 października odbyło się kolejne szkolenie partnerów OpenSolution organizowane przez nas w Krakowie. Partnerami Szkolenia były zaprzyjaźnione z nami firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. i GetInWeb.

Do góry
Kontakt