News

 • Praca w grafiQa.pl

  Szukamy samodzielnych i kreatywnych grafików z Krakowa lub okolic, dla których zagadnienia związane z projektowaniem szablonów stron, typografią, kreacją i interpretacją projektów nie stanowią problemu. Chodzi o stałą kompetentną współpracę na rozsądnych warunkach.

 • 300 dni z Quick.Cms.Ext 6.x

  10 miesięcy pracy z nową edycją Quick.Cms.Ext to wystarczający okres czasu by podsumować wady i zalety tego rozwiązania. Zapraszamy do lektury.

 • Finisaż wystawy Jacka Sroki z koncertem zespołu Motion Trio

  Zapraszamy na finisaż wystawy malarstwa "Jacek Sroka. Obrazy w brzuchu Lewiatana" połączony z koncertem zespołu Motion Trio.

 • grafiQa na Grechuta Festival Świnoujście 2015

  Od 3-10 sierpnia w Świnoujściu trwa cykl widowisk i koncertów w ramach Grechuta Festival Świnoujście 2015. W tych dniach ze względu na udział w organizacji przedsięwzięcia będziemy na miejscu w Świnoujściu i kontakt z nami może być utrudniony.

 • I nie opuszczę Cię aż do śmierci - nasza kampania

  Stworzyliśmy hasło i makietę kampanii informacyjnej, którą chcemy rozwijać jako jeden z tematów projektu...

 • Sztuka na 6-stkę - repertuar filmów krótkometrażowych

  Przedstawiamy repertuar filmów krótkometrażowych wyświetlanych w bloku filmowym "Sztuka na 6-stkę" między 3.07 a 21.07.2015 w Krakowskim Centrum Kinowym ARS. Blok wyświetlany jest w sali w ramach akcji "Sztuka za 6-stkę" zaraz przed projekcją każdej pozycji filmowej z danego dnia w sali REDUTA.

Do góry
Kontakt