News

 • Problemy z wysyłaniem emaili na home.pl

  Home.pl zmieniło zabezpieczenia antyspamowe » na swoich serwerach. Użytkownicy skryptów OpenSolution od pewnego czasu raportują problemy z otrzymywaniem emaili wysyłanych przez formularz kontaktowy w skrypcie Quick.Cms.Ext i Quick.Cart.Ext. Podobny problem dotyczy otrzymywania emaili z potwierdzeniem zamówienia wysyłanego do klientów przez skrypt Quick.Cart i Quick.Cart.Ext. 

 • Szkolenie z tworzenia dostępnych stron w standardzie WCAG 2.0

  Temat dostępności stron dla wszystkich jest coraz bardziej popularny. Z internetu korzystają ludzie niewidomi, niesłyszący, niepełnosprawni umysłowo. Ponad 90% stron internetowych w Polsce to strony, które nie są przystosowane dla osoób niepełnosprawnych. Postanowiliśmy skorzystać ze szkolenia w Fundacji Widzialni ...

 • Promocja! Skrypty OpenSolution nawet o 300 zł taniej

  Skorzystaj z pierwszej w tym roku tak atrakcyjnej oferty na zakup profesjonalnych i rozbudowanych skryptów - w bardzo atrakcyjnej cenie.

 • 10 lat Quick.Cart

  We wrześniu 2004 firma OpenSolution wypuściła na rynek pierwszą wersję Quick.Cart. W czasie ostatnich 10 lat na tych i kolejnych wersjach ich skryptów powstało ponad 31 tys. stron. Dla zainteresowanych link do historii tych szybkich i prostych rozwiązań, które nadal są rozwijane i nadal stanowią jedną z najciekawszych alternatyw dla mechanizmu sklepu lub serwisu internetowego.

 • IV szkolenie Open Solution

  W dniach 8-10 maja będziemy mniej dyspozycyjni ponieważ po raz czwarty bierzemy udział w szkoleniu, ktorego organizatorem jest firma OpenSolution. Uczestniczymy w kilkudniowych wykładach i dyskusjach na temat rozwoju skryptów Quick.Cms i Quick.Cart. 

 • Promocja na aktualizację "wiosenne porządki"

  Chcesz odświeżyć swoją starą i zakurzoną stronę lub sklep albo zaktualizować o nowe funkcje? Skorzystaj z oferty promocyjnej na zakup skryptu.
Do góry
Kontakt