News

 • I Krakowskie Szkolenie Partnerów OpenSolution

  W piątek 10 czerwca odbyło się szkolenie partnerów OpenSolution, w trakcie którego zaprezentowana została nowa wersja Quick.Cms.Ext 6.2. Spotkanie przedstawicieli firm realizujących serwisy internetowe w oparciu o skrypty Quick.Cms i Quick.Cart zostało zorganizowane tym razem w siedzibie grafiQa w Krakowie  i poprowadzone wspólnie z OpenSolution, ITTOP, Lexlab i BenHauer.

 • Oprawa wizualna koncertu Motion Trio w ECM Krzysztofa Pendereckiego.

  29 kwietnia o godz. 19. w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zespół Motion Trio zaprezentował filmowe klimaty...

 • Najlepszy wykonawca stron 2016 wg OpenSolution

  Po raz kolejny z rzędu w konkursie na najlepszego wykonawcę stron 2016 zorganizowanym przez producenta skryptów Quick.Cms i Quick.Cart, firmę OpenSolution,  nasza firma zajęła 1 miejsce. 

 • "Teatr jednego autora" - zaprasza

  Wspólnie z Teatrem Praska 52 zapraszamy na odczyt ilustrowany Andrzeja Boguni-Paczyńskiego - dokumentalisty, polonisty i historyka, badacza dziejów Krakowa, który odbędzie się we wtorek 5.04 o godz. 19.00

 • Praca w grafiQa.pl

  Szukamy samodzielnych i kreatywnych grafików z Krakowa lub okolic, dla których zagadnienia związane z projektowaniem szablonów stron, typografią, kreacją i interpretacją projektów nie stanowią problemu. Chodzi o stałą kompetentną współpracę na rozsądnych warunkach.

 • 300 dni z Quick.Cms.Ext 6.x

  10 miesięcy pracy z nową edycją Quick.Cms.Ext to wystarczający okres czasu by podsumować wady i zalety tego rozwiązania. Zapraszamy do lektury.

Do góry
Kontakt