News

 • II Krakowskie Szkolenie Partnerów

  W piątek 14 października odbyło się kolejne szkolenie partnerów OpenSolution organizowane przez nas w Krakowie. Partnerami Szkolenia były zaprzyjaźnione z nami firmy Web INnovative Software Sp. z o.o. i GetInWeb.

 • Partner Grechuta Festival 2016

  W tym roku po raz kolejny jesteśmy partnerem Grechuta Festival rozpoczynającego się 26.10 w Krakowie. W tym roku jak zwykle będzie się sporo działo.

 • Oprawa animacyjna programów publicystycznych w TVP3

  Od września na antenie TVP3 Kraków pojawił się oprawiony przez nas graficznie blok publicystyczny "Blisko, Bliżej, więcej"...

 • I Krakowskie Szkolenie Partnerów OpenSolution

  W piątek 10 czerwca odbyło się szkolenie partnerów OpenSolution, w trakcie którego zaprezentowana została nowa wersja Quick.Cms.Ext 6.2. Spotkanie przedstawicieli firm realizujących serwisy internetowe w oparciu o skrypty Quick.Cms i Quick.Cart zostało zorganizowane tym razem w siedzibie grafiQa w Krakowie  i poprowadzone wspólnie z OpenSolution, ITTOP, Lexlab i BenHauer.

 • Oprawa wizualna koncertu Motion Trio w ECM Krzysztofa Pendereckiego.

  29 kwietnia o godz. 19. w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zespół Motion Trio zaprezentował filmowe klimaty...

 • Najlepszy wykonawca stron 2016 wg OpenSolution

  Po raz kolejny z rzędu w konkursie na najlepszego wykonawcę stron 2016 zorganizowanym przez producenta skryptów Quick.Cms i Quick.Cart, firmę OpenSolution,  nasza firma zajęła 1 miejsce. 

Do góry
Kontakt