Strefa klienta
Zapraszamy do korzystania z rejestracji zamówień. Jest to najwygodniejsza forma wstępnych uzgodnień dotyczących projektów i realizacji serwisów internetowych.
Zapraszamy do korzystania z rejestracji zamówień. Jest to najwygodniejsza forma wstępnych uzgodnień dotyczących projektów i realizacji serwisów internetowych.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z QTF. Moja strona jest prosta, czytelna, a jednocześnie Jarek nadał jej wyjątkowego estetycznego klimatu, co jest nie bez znaczenia dla strony o charakterze projektowym. Dodatkowo QTF pomógł mi w procesie tworzenia logotypu oraz dalej wspiera w utrzymaniu spójnej identyfikacji nowo powstających znaków powiązanych z firmą. Wszystkim szczerze polecam! Współpraca z Jarkiem gwarantuje wysoką jakość!
Bardzo dziękujemy za owocną współprace w odświeżeniu strony masiv.pl. Olbrzymia cierpliwość, wykwalifikowane podejście do klienta, wyczucie, profesjonalizm podczas pracy z Panem Jarkiem i całym zespołem grafiQa jest godne pogratulowania i polecenia innym. Zmiany były bardzo duże, ale adekwatne do czytelności i efektu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z oferty współpracy z grafiQa. Szczerze, wręcz bez zastanowienia, polecamy!!!
Jesteśmy bardzo zadowolenii ze współpracy z Panem Jarkiem Migoniem w tworzeniu nowej strony internetowej galerii. Pan Jarek zaprojektował stronę, wykonał dużą pracę wprowadzając w sposób atrakcyjny dane, uswiadomił nam potencjał jaki kryją nowe, systemowe możliwości strony. Nigdy też nie wykazał najmniejszego zniecierpliwienia naszą opieszałośćią i nie zawsze dotrzymywaniem terminów. Wiemy też ,że zawsze możemy liczyć na pomoc w obsłudze nowej strony.
Jan Fejkiel