Legalnie w sieci - prawo po twojej stronie... www

Firma LEXLAB Gabriel Gatner, która jako partner OpenSolution merytorycznie wspiera Quick.Cms i Quick.Cart uruchomiła nową wersję serwisu legalniewsieci.pl. Serwis zawiera oferty usług prawnych skierowanych głównie do właścicieli stron i sklepów internetowych.


W ostatnim czasie bardzo popularne stały się pozwy sądowe i kary dla właścicieli serwisów, których strony nie spełniają wymogów prawnych. Głównie w kwestii nielegalnych klauzul w regulaminach sklepów i brakach odpowiednich zapisów i informacji dla konsumenta. Firma OpenSolution, autorzy Quick.Cms i Quick.Cart, od dłuższego czasu czynią starania by użytkownicy tych popularnych skryptów byli odpowiednio uświadomieni w kwestach odpowiedzialności prawnej wynikającej z prowadzenia działalności gospodarczej w internecie. W tym celu nawiązali bezpośrednią współpracę z LEXLAB.

Efektem tego powstają artykuły dotyczące wymogów prawnych w e-biznesie i innych tematów z tym związanych, ujęte w poradniku na opensolution.org. Użytkownicy Quick.Cart i Quick.Cms w wersji płatnej zyskali opcję skorzystania z tańszych usług prawnych* przeznaczonych dla posiadaczy licencji OpenSolution. Oprócz tego mogą uzyskać bezpłatny audyt swojej strony.

Warto zaznaczyć, że dzieki bezpośredniej współpracy z OpenSolution dużym atutem LEXLAB jest znajomość skryptów Quick.Cart i Quick.Cms od tzw podszewki. Użytkownicy tych skryptów nie muszą się obawiać braku kompetencji w tej kwestii. Serwis legalniewsieci.pl bierze też czynny udział w tworzeniu społeczności webmasterów, którzy korzystają z Quick.Cart i Quick.Cms. W trakcie szkoleń dla partnerów OpenSolution organizowane są cykliczne spotkania z LEXLAB,  na których poruszane są tematy dot zagadnień prawnych.Kim są prawnicy z LEXLAB?
To pasjonaci prawa nowych technologii wspierającymi innowacyjne rozwiązania w branży e-commerce. 
Oprócz OpenSolution współpracują z dostawcami usług wykorzystującymi tzw. Cloud computing, agencjami reklamowymi, projektantami stron, tłumaczami oraz innymi specjalistami z branży IT oraz e-marketingu.Poniżej niektóre usługi z oferty LEXLAB prezentowane w serwisie legalniewsieci.pl ?

  • Nowy regulamin sklepu internetowego
  • Modyfikacja regulaminu sklepu internetowego
  • Nowy regulamin serwisu internetowego
  • Modyfikacja regulaminu serwisu internetowego
  • Usługi prawne dla dostawców SaaS
  • Stała obsługa prawna e-przedsiębiorcy
  • Oferta indywidualna dla sklepu/serwisu internetowego
  • Dane osobowe, polityka bezpieczeństwa – GIODO
  • Ochrona praw autorskich w sieci Internet
  • Profesjonalne tłumaczenia regulaminów

Jeżeli interesują Cię zagadnienia prawne dotyczące Twojej strony internetowej:

 
Jako nasz klient możesz uzyskać do 20% rabatu na usługi LEXLAB*.
* rabat dotyczy wybranych usług  - szczegóły wkrótce.

autor: grafiQa

Komentarze

Rafał Koziak

Korzystałem z usług Mecenasa Gabriela Gatnera, wszystko jest w porządku i legalnie. Polecam wszystkim.

Dodaj komentarz
Podziel się tym adresem
Do góry
Kontakt