Szybki, prosty Quick.Cms i Quick.Cart


Jako platynowy partner producenta Quick.Cms i Quick.Cart oferujemy:

• Kompleksowe realizacje sklepów i stron
• Modyfikacje o dodatkowe funkcjonalności
• Gotowe modyfikacje na QuickToolsFactory.pl
• Szkolenia z obsługi Quick.Cms i Quick.Cart.
• Konfiguracja serwisu pod kątem pozycjonowania

 

Poniżej krótki opis narzędzi, które Państwu polecamy:

 • Quick.Cart

  Quick.Cart to oprogramowanie sklepu internetowego, które jest bardzo proste w obsłudze, szybkie i łatwe w modyfikacji! To najlepszy skrypt do tego, by rozpocząć biznes w internecie. Wersja darmowa umożliwia dokonywanie transakcji w internecie z obsługą płatności on-line włącznie. W wersji płatnej dostępna jest większość operatorów płatności elektronicznych, przydatne funkcje takie jak obliczanie kosztów przesyłki według wagi produktu, statystyki, cechy i atrybuty produktów, galerie, logowanie dla użytkowników i wiele wiele innych.  Wersja darmowa jest do pobrania ze strony OpenSolution.

   

 • Quick.Cms

  Quick.Cms to wszechstronny i prosty system CMS pomocny w zarządzaniu zawartością strony internetowej. Umożliwia łatwą rozbudowę funkcjonalności i zmiany wyglądu podstron. Od lat projektujemy serwisy, bazując na Quick.Cms i Quick.Cart. W naszej opinii jest to najlepszy CMS idealny pod małe i średnie serwisy internetowe. Jest szybszy od rozwiązań typu Joomla, czy Wordpreess. Nie wymaga MySQL. Uwaga! - od stycznia 2015 r. dostępna jest najnowsza wersja skryptów wykorzystująca bazę SQLite! Quick.Cms 6 EXT + to narzędzie nawet dla dużych serwisów .  Wersja płatna jest wyposażona w sporą ilość modyfikacji. Wersja darmowa, choć nie ma wielu funkcjonalności, a modyfikacje trzeba instalować ręcznie, wystarczy do uruchomienia własnego serwisu. Wejdź na stronę producenta i sprawdź jakie to proste! 

 • Dlaczego nasze projekty realizujemy na Quick.Cms lub Quick.Cart

  To zasadnicze pytanie, które zwykle zadają klienci korzystający z rozwiązań typu Wordpress czy Joomla. Dlatego warto na nie odpowiedzieć.
  Każdą stronę projektujemy tak, jakby była to nasza własna strona. Zatem jesteśmy bardzo wymagający i oczekujemy od niej nie tylko estetyki, ale też funkcjonalności, którą da się modyfikować, stabilności, prostoty obsługi i szybkości. Wszystkie te cechy posiadają skrypty OpenSolution...

Podziel się tym adresem
Do góry
Kontakt