O firmie

 • O nas

  grafiQa  powstała w 2010 roku. 
  Jest rozwijającą się firmą współpracującą z wieloma specjalistami z dziedzin związanych z produkcją telewizyjną, multimediami, fotografią i rozwiązaniami internetowymi, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań wizualnych. 
  Wprowadzamy estetyczne rozwiązania projektowe począwszy od prostej identyfikacji wizualnej firmy, a skończywszy na bardziej zaawansowanych rozwiązaniach internetowych i telewizyjnych. Przygotowujemy dokumentacje fotograficzne, wizualizacje, kompleksowe projekty graficzne dla potrzeb małych, średnich i dużych firm. 
  Docieramy do tych, którzy  chcą zmienić wizerunek swojej firmy na lepszy, bardziej oryginalny, nieszablonowy, nowoczesny. Pomagamy zrozumieć na czym polega korzystanie z nowoczesnych środków przekazu i wskazujemy odpowiednie rozwiązania dla każdej firmy, biorąc pod uwagę jej możliwości finansowe. 

  Od 2013 roku firma rozpoczęła aktywną działalność producencką w branży filmowej. 62 minutowy film dokumentalny Diary of a Beholder (Dziennik obserwatora) koprodukowany z Krakovia Producciones (Chile) otrzymał GRAND PRIX na festiwalu Przegląd Filmów o Sztuce 2018 w Zakopanym oraz 3 nagrody na World Media Festival 2017 w Hamburgu.

   

  Serdecznie zapraszam

  Elżbieta Migoń 

 • Platynowy partner Open Solution

   

  Od 2010 roku jesteśmy platynowym partnerem Open Solution - firmy, która tworzy Quick.Cms i Quick.Cart. Bierzemy udział w tworzeniu społeczności i budowaniu nowych relacji z klientami, opierając się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym na szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez OpenSolution. Dzięki takiej współpracy mamy wpływ na rozwój skryptów Quick.Cart i Quick.Cms, co pozwala w przyszłości wprowadzać do nich rozwiązania sugerowane przez klientów. Można nas zweryfikować - certyfikat platynowego partnera OpenSolution.


   

  Na bieżąco pogłębiamy wiedzę na temat nowych rozwiązań skryptowych Quick.Cms i Quick.Cart uczestnicząc w szkoleniach organizowanych cyklicznie przez Open Solution.

 • Quick Tools Factory

  Quick.Tools.Factory to projekt realizowany przez przez firmę grafiQa i firmę Aden + 

  Projekt startował w październiku 2011 r. W tym właśnie czasie powstał pierwszy w Polsce sklep z płatnymi dodatkami dla Quick.Cart i Quick.Cms publikowany pod adresem quicktoolsfactory.pl

  Zdecydowaliśmy się podjąć tworzenia serwisów opartych na narzędziach OpenSolution i modyfikacji do nich, bo uważamy, że jako bardzo prosty produkt, który może być skierowany do każdego, mają one ogromny potencjał przy tworzeniu ciekawych rozwiązań wizualnych w sieci. 

  Projekt został zakończony po wprowadzeniu przez OpenSolution przełomowej wersji Quick.Cms 6.0 i rozpoczęciu szeroko zakrojonej współpracy z partnerami, których celem stała się popularyzacja i wsparcie narzędzi Quick.CMS i Quick.Cart. 

 • Nasze serwisy

  • Mobilne Lustra - serwis z usługami dla wizażystów i charakteryzatorów, w którym oferujemy wynajem luster w kufrach na plany zdjęciowe .
  • Sroka in Motion - serwis projektu realizowanego wspólnie z Jackiem Sroka i zespołem Motion Trio
  • Diary of a beholder - wielojęzyczny serwis zawierający informacje na temat zrealizowanego przez nas i wielokrotnie nagradzanego filmu "Dziennik Obserwatora"
 • Zobacz jak powstają nasze filmy reklamowe

 • Dołącz do naszego zespołu!


  Studiujesz, ale już myślisz o tym by gromadzić doświadczenie i budować swoje portfolio? Projektowanie jest Twoją pasją?
   Obróbka graficzna nie stanowi dla Ciebie problemu?
  Spróbuj zmierzyć się z prawdziwymi wyzwaniami jakie czekają na projektantów po skończeniu uczelni! Tego nie nauczy Cię żadna uczelnia na świecie. 

 • Współpraca

  • Zobacz z kim współpracujemy
  • Dla kogo pracujemy
  • Dowiedz się więcej na temat usług wsparcia prawnego oferowanego przez serwis Legalniewsieci.pl
Podziel się tym adresem
Do góry
Kontakt