Tworzenie i oprawa treści serwisów oraz media społecznościowe

Opracowujemy treści do serwisów, które projektujemy, a także dbamy o to, by były odpowiednio wyeksponowane. Dobrze przygotowana zawartość serwisu, dzięki swojej atrakcyjności, potrafi lepiej spozycjonować stronę, a co najważniejsze - zachęca internautów do zapoznania się tym, co firma ma do zaoferowania.

Tutaj możesz przeczytać więcej na temat :

• Dlaczego treści unikalne są ważne?
• Na czym polega usługa Copywritera?
• Jak możemy pomóc w budowaniu marki na portalu społecznościowym?

 • Ciekawa i czytelna treść

  Stworzenie wartościowych treści to często spore wyzwanie dlatego warto skorzystać z umiejętności specjalistów - copywriter'ów władających biegle językiem polskim, posiadających umiejętność kreatywnego spojrzenia na treść. Jak w mieszkaniu warto zadbać o to by było estetyczne, ciekawe, nienudne. W końcu będą przychodzić goście a potem wyjdą z serwisu i pójdą w świat plotkując o tym jaki np. mamy bałagan w domu lub przeciwnie - cóż za styl. Treści na stronie powinny jasno odzwierciedlać to co chcecie przekazać i nie powinno być ich za dużo. Chyba że są bardzo ciekawe. Jakość treści, zwłaszcza gdy są unikalne, zachęca czytelnika do ich pochłaniania a nie odstrasza. Co ważne, warto unikać powielania treści z innych serwisów. Mieszkanie, które umeblowane jest tak samo jak inne i nie wyróżnia się zbytnio, może odwiedzającego wprowadzić w zakłopotanie i dezorientację. Tymczasem ta sama treść na stronie może wyrządzić więcej szkód. Bo nie tylko obniżyć pozycję w wyszukiwarce, ale też sprowadzić na właściciela kłopoty prawne. 

  Analizujemy dotychczasowe treści na Państwa stronie i korygujemy je językowo. Jeśli treści są powielone z innych serwisów to opracowujemy nowe. Usługi copywriterskie są elementem każdej oferty, którą przygotowujemy w ramach kompleksowej usługi stworzenia nowego serwisu internetowego.

 • Zdjęcia i treści wideo

  Zawartość serwisu to nie tylko same teksty. Klient wchodząc do serwisu w pierwszej kolejności bazując na bodźcach wzrokowych podejmuje decyzje czy chce w nim zostać czy też szukać odpowiedniego miejsca gdzie indziej. Jeśli spodoba mu się Wasz serwis to chętnie będzie wracał, a z czasem nawet przyprowadzi przyjaciół. Dlatego następnym elementem, który w naszej opinii znacznie wpływa na jakość i odbiór strony jest warstwa wizualna.
  Dobre zdjęcie, grafika, film czy prezentacja wideo potrafi wzbogacić serwis. Kiedyś na dobry mecz lub film chodziło się do sąsiada, który miał lepszy telewizor albo nowsze filmy na DVD. Teraz dzięki usługom Youtube czy Vimeo każdy ma możliwość wyświetlania zawartości wideo na swojej stronie. Jednak technologia to nie wszystko bo w końcu chodzi o to co się wyświetla a nie tylko jak. 

  Staramy się unikać korzystania z bibliotek zdjęć w naszych projektach. Jednak kiedy już z nich korzystamy to w konkretnym celu. Uważnie analizujemy ich jakość, oryginalność by ich charakter i forma nadawały stronie charakteru i nie wprowadzały w błąd widza. Zachęcamy klientów do tego by zainwestowali w dokumentacje zdjęciową. Często wykonujemy ją sami, a jeśli to niemożliwe to polecamy odpowiedniego specjalistę lub konsultujemy zawartość merytoryczną i artystyczną z fachowcem wybranym przez klienta.

   

   

 • Facebook Service

  Za pośrednictwem mediów społecznościowych pomagamy małym i dużym firmom budować relacje z klientami i dotrzeć do potencjalnie zainteresowanych ofertą odbiorców. Wiemy, jak przemawiać w imieniu marki, tak aby jej przekaz wywołał zaciekawienie i pożądany efekt.

  Model prowadzenia komunikacji marketingowej w Internecie za pomocą ogólnodostępnych mediów społecznościowych stał się bardzo popularnym i efektywnym rozwiązaniem. Nie tylko w kontekście działań wizerunkowych, promocyjnych, ale także, jako skuteczne narzędzie wsparcia sprzedaży i służące do budowania symetrycznych relacji z klientem. Wiele firm, marek z powodzeniem prowadzi swoje Biura Obsługi Klienta, za pośrednictwem stron fanowskich, dzięki czemu odbiorca – klient otrzymuje odpowiedź na swoje pytanie bardzo szybko. Warto podkreślić, że stała komunikacja w social media nie wymagają wielkich kosztów oraz znaczących budżetów reklamowych, aby odnieść sukces i zrealizować swoje cele.

  Tak jak w domu, każde działanie poprzedzić musi konkretny plan, gdyż wielką wagę przywiązujemy do tego, aby całość prac była dokładnie przemyślana, dopracowana i spójna. Na początku wcielamy się więc w rolę architektów i projektujemy dla Ciebie szczegółową koncepcję działań w mediach społecznościowych tzw. strategię komunikacji, który następnie realizować będziemy przez określony wcześniej czas. Zakres obecności i częstotliwość publikacji np. na Facebooku zależeć będzie od potrzeb i indywidualnej decyzji, ale gwarantujemy, że w trakcie każdego etapu budowy społeczności wokół Twojej firmy lub marki będziemy Cię wspierać i dzielić się naszym doświadczeniem, wiedzą oraz pomysłami.

   

  Jeżeli interesuje Państwa nasze wsparcie przy prowadzeniu profilu lub strony na Facebook'u to prosimy o zarejestrowanie zlecenia.

  • Przygotujemy strategię i umowę na czas 6-12 miesięcy
  • Skonfigurujemy stronę na Facebook.com i zaproponujemy koszty promowania postów.
  • Przygotujemy kreacje do oprawy postów.
  • Zajmiemy się komunikacją z klientami w obrębie fanpage'a.
  • Pozyskamy polubienia i zbudujemy społeczność.
Do góry
Nagroda